| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

odpovídám ještě na vaše reakce na můj příspěvěk - Deni, Edvi, Kačko a ostatní:
Doktorka má taky podezření na preeklampsii, to víme, ale zatím mi nepřišli na bílkovinu v moči, jinak bych už v nemocnici ležela, dr říkala, že to je to jediné, co mně od lehnutí v nemocce zachránilo. A já chodím přímo do nemocnice (porodnice) na ambulanci, kdybych jí chtěla "změnit" za porodnici ~t~
Oteklá jsem furt, tlak se mi teď pohybuje kolem 130-140/70-80 bez Dopegytu. Už pár dní je mi nějak divně, mám furt pocit jak na poblití, sem tam mně popíchává v čípku a včera večer mi (asi) odešla zátka - tím si nejsem tak jistá, páč ani nevím, jak vlastně má vypadat, jestli to bylo ono nebo ne. Od pondělka jsem slabě špinila, protože mně doktorka při té kontrole dost "tvrdě" prohmátla, no a včera večer na WC takovej slizkej "smrkanec" asi 5cm velký s trochou tmavé krve, vypadalo to jak vařený hovězí tlustý maso ~f~...pardon za detaily...~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.