| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pavli, držím palce, ať to dobře dopadne. Až mě ta vaše krvácení a špinění straší, tak se držte.
Adri, krásné fotečky ~R^
Holky, tady je dneska naprostá katastrofa. Asi od 2 hodin od rána chumelí a chumelí. Měla jsem jet do Varů pro léky, ale do toho včera večer začal mít Vašík opět horečky (to byl po nemoci jen 2 dny ve školce), tak jsem obvolávala doktory a naštěstí mi ty léky napsal doktor tady v Aši, cca 10 km od mého bydliště. Takže jsem Vášu nemusela tahat až do Varů. A ta cesta autem byla příšerná. Úplně bílo, vítr, sníh, jela jsem max 50 km/h. Skoro celý den nešla elektrika, takže doma zima, Váša naštěstí neměl chuť k jídlu. A to má to bílý padat ještě do zítra do 16 hod, uf uf. Taky mi dalo prái odházet sníh k autu a z auta. Snažila jsem se opatrně, ale stejně to byla makačka. Břicho už mě nebolí, tak ji snad vše OK. Občas se mi udělá blbě, některý den víc, jiný zase míň. Většinou, když mám prázdný žaludek. Ale zatím se cítím dobře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.