| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Většinou hned po příchodu domu sundám brýle a vyndám sluchátko - a rázem jsem v jiném světě : -)))
Pracuju doma, takže pokud jsem sama, tak mi je pohodlnější ho nemít a neslyšet "ruchy" okolo - protože nejsem zvyklá a pak pátrám, co to je - lednička, rybičky, sousedi : -)) Zvonek mám přenosný a zesílený, nebo všichni vědí, že případně mají volat na telefon...
Když už je doma syn, tak si ho někdy beru - ale on mluví tak strašně nahlas, že ho nepotřebuju.. a pokud hraje na flétnu, tak jsem šťastná, že můžu "vypnout"...
Takže nosím ho víceméně trvale, neměla jsem ho akorát třeba na vodě, u moře a tak... a to jsem pak fakt hluchá... ale podle mě úplně stejně, jako když jsem ho nenosila, jen teď mám to srovnání... A samozřejmě záleží na barvě hlasu, někomu rozumím relativně dobře i bez, někomu špatně i se sluchátkem... Dělala jsem si i srandu, že si chlapa musím hledat i podle frekvence : -))
Jo a že už fakt nevnímám, že ho mám, dokazuje můj zážitek od moře... Nikdy, ale fakt nikdy se nepotápím a ten den mě zrovna napadlo, že to synovi ukážu - zajela jsem pod vodu, ven... a najednou šla z dálky kamárádka a mě došlo, že je něco špatně, když jí slyším : -))) ... hned jsem letěla fénovat a naštěstí to přežilo bez újmy...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.