| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už docela funguje, že když v diskusi po vláknech přečtu příspěvek, tak se označí změnou barvy jako přečtený. To je fajn.
Pokud ovšem dám zobrazit všechny příspěvky, tam to označeno není, takže pokud v delší diskusi ji nechci detektivně prohledávat celou po vláknech, ale chci se jen podívat, co přibylo od posledně, tak to nepoznám. To je sice pitomé, ale umím se s tím srovnat, díky tomu, že to poznám po vláknech nebo si to prostě pamatuju podle obsahu příspěvků.
Nově jsem si ovšem všimla, že mi do druhého dne zmizí všechna barevná označení i v diskusi po vláknech, takže nevím, které příspěvky od včerejška přibyly a které jsem si přečetla už včera. A to je fakt dost otrava, čím delší diskuse, tím větší.

Na domácím počítači, kde máme Ice Weasel(nebo tak nějak), navíc nemám možnost psát jako registrovaná nebo neregistrovaná, nabízí mi to jedno kombinované políčko. U příspěvků jako neregistrovaná to moc nevadí, ale jako registrovaná psát prostě nemůžu, vůbec mi to nenabídne možnost zadat emali a heslo. Takže do některých diskusí, kam smí jenom registrovaní, prostě nepřispěju.

Asi by bylo fajn, kdybyste s tím mohli něco udělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.