| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co mi vadí, no čekala jsem tu otázku. A je toho dost. Manželova matka byla opravdu dobrý a skvělý člověk, dobrá je pořád, jenže bohužel na špatném místě dle mě.
Samozřejmě to, že neslaví vánoce, narozeniny, nezajdou s náma resp. s vnukem ani na blbou pouť, to je to nejmenší. O transfuzi vím. Já tam ale začínám vidět i určitou faleš, jsou totiž strašně sladcí, kolem každého se motají a je jedno jestli je to třeba i zloděj nebo dokonce vrah. Jakmile ale zjistí, že člověk je proti a nemají šanci, je konec a je jedno, že jsou to třeba ti nejbližší.
Vlastnímu synovi nešla ani na svatbu právě proto, že tam chvíli byl a pak vystoupil. To naštěstí teda není můj manžel, ten má naštěstí dost rozumu na to, aby viděl o co tam jde. Ale ve švagrově rodině ta víra udělala dost zla, konkrétně nejspíš stejně přijde o rodinu, čtyřleté dítě o otce, prarodiče atd.. V době kdy tam nebyl ho ani nepozdravila,nic a zase tam právě vstoupil..
Sjezdy má snad ob den, mezitím různá sezení, pochůzky, takže z toho, že jsme se kdysi navštěvovali a scházeli skoro každý týden úplně sešlo a nevídáme se doslova vůbec. Protože kdykoliv nepracujeme, tak má aktivity spojené se SJ a to je důležitější. Já mám funkční rodinu, dokázala bych se přes to přenést, mrzí mě to kvůli manžela a našeho dítěte, protože si to každou chvíli začne uvědomovat.
Jinak se vlastně už neschází s celou svou rodinou dá se říct, sourozenci atd.
Je toho opravdu hodně co mi tam nesedí, zbytek snad později, píšu rychle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.