| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uzasne myty~t~
U SJ je jak moje matka a jeji manzel, tak moje segra. Kdo me tady zna, vi, ze moje chovani tezce odporuje vsem moznym nejen biblickym, ale i beznym moralnim normam ~t~ presto se se mnou stykaji, o nicem me nepresvedcuji, ani moje deti (pominu- li ze jim cetli biblicky pribehy pro deti, no ale u nas na zakladce maj v hodine nabozenstvi vetsi masirku). Alkohol pijou (jako neoziraj se do mrte, ale na vinu ci na pivu uz jsem s nima parkrat taky byla), televizi vetsinou maji (a kdo ne, nema to co delat s nabozenstvim- ja ji treba taky nemam). Nekourej, nejsou promiskuitni, nekradou a pomahaj si, co se organizovanosti tyce tak jsou neprekonatelny- jeste jsem nezazila spolek kde vsechno tak bezproblemove slape. Pamatuju si akce jako sjezdy v Polsku kdyz mi byly 4 a 5 let, pred revoluci a u nas byly sjezdy zakazany- kdy na nas cekali v Polsku na nadrazi a dopravovali nas do rodin kde jsme byli ubytovany (slo o stovky lidi z CR, ne par jedincu). S jednou z tech rodin jsme se pak jeste roky pote navstevovali :-)
Stejne jako odmitani krve- neznamena to ze se rozhodnou v klidu a miru exnout, ale snazi se zajistit nejlepsi moznou peci bez krve. Matne tusim ze maj neco jako Vybor pro styk s nemocnicemi ci co, v jehoz tymu jsou i lekari- SJ, maji kontakty na lekare kteri maji zkusenosti s podobnou lecbou atd. , pokud vim tak v extremnich pripadech se jim podarilo zorganizovat prevoz do zahranici.
Na druhou stranu, jako vsude, je to o jedincich, nekteri pusobi pomerne fanaticky, stejne jako jsou i "normalni" vegetariani a "fanaticti" vegetariani, atd. Ale jako spolek jsou normalni a fakt neskodni, ta fobie je zcela zbytecna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.