| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Miki, drsné ~6~. Já právě prozvracívám třetí těhotenství, jen teda jednočetné, ale konečně jsem se s tím naučila pracovat. Pomáhá jen a pouze těmto nejhorším stavům předcházet - životosprávou - nepolehávat, něco dělat, mírně se pohybovat, být co nejvíc venku na vzduchu, pravidelně jíst. Mnohem lépe mi vždy bylo (při dodržení právě uvedených zásad) někde mimo domov - na dovolené, na táboře s dětma, na návštěvě u našich. Kolikrát jsem vydržela být celý víkend jakž takž ok, ale notně se pozrvracela, sotva jsem doma vylezla z auta. A jak jednou začnu zvracet, už se to blbě zastavuje, ten žaludek si na to jakoby zvykne a bere to za normální postup nebo co. Teď (na konci druhého trimestru) už se docela držím třeba i dva týdny v kuse, v žaludku se mi hromadí vzduch, tak ten občas opatrně vypustím s takovým dost nechutným říhnutím, ale proti zvracení od rána do večera je to pohoda. Před dvěma týdny mě skolila nějaká nemoc, a jak jsem ležela, tak jsem automaticky zvracela (jídlo, vodu, pak už jen žaludeční šťávy...), takže bylo obtížné se zase rozjíst. Kdyby se ti podařilo se z toho nějak vybabrat a pak tomu předcházet... ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.