| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my chodíme na P4 ke klinické logopedce Půstové...
dcera je nar. ve 26,.t.t., má vývoj. dysfázii, nemluvila téměř vůbec do tří let. do nějakých 2,5 měla asi 9slov a nic a nic..žádný vývoj kupředu,takže nás psycholožka z Podolí poslala na logo a tam si nás už nechali..já nevím, od začátku nás házeli do jednoho pytle,nějaké brzké narození nebrali v potaz..do tří let nečekali na nic-ač hodně čekají a přesně v těch 3ltetech korigovaně-co se měla narodit jí řeč začala naskakovat velkou rychlostí..
nemluví sice čistě,ale jde to..každopádně se mi zdá, že vytleskávání slabik ve 4letech je trošku moc..nevím...občas to pozná,ale spíše ne- já když to říkám,řeknu to trošičku pomaleji a to pozná,ale normálně u paní logo jsme jak blázni,že to nepozná..nic nenamítá,ale netváří se moc přívětivě.

máte někdo zkušenosti i s tímto? opravdu se k tomu nepřihlíží? spousta dětí má brzo narozených má svá specifika a s tím bohužel dost nemají doktoři zkušenosti~a~a nezajímá je to..docela mě to svého času dost rozčilovalo~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.