| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Netuším, ale přidávám se do party. Ještě při povinné návštěvě zubaře v MŠ mi jedna sadistická s-ině vyvrtala čtyři zuby najednou a u toho na mě řvala, takže mám úplně stejnou fobii. Sednu na křeslo, zamlží se mi brejle a spustí se mi panická ataka. Zuby mám kazivé, takže si nemůžu dovolit nechodit. Vystřídala jsem několik zubařů, ale posledních xx let chodím k takovému otetovanému týpkovi, který srší černým humorem a občas mu ulítně nějaký sprostý slovo, ovšem má velké porozumění, už ví, že bez umrtvující injekce mi prostě vrtačkou do pusy nevleze, i kdyby byl kaz sebemenší (platí to normálně pojišťovna) a ty injekce mi nevadí, jen z toho vrtání mám hrůzu. I když s tímto zubařem mám zážitky jen ok, fobie se zlepšila jen málo. Hrozí mi jedna korunka a vůbec nevím, jak to zvládnu. Ale aspoň trochu mě uklidnuje, že si to umím pojmenovat a že zubař mě zná a bere mě takovou, jaká jsem. A mmch, jak tu už někdo píše, hrůza mě jímá, i když vidím na křesle svoje děti, úspěště to sice skrývám, ale když přijdu na řadu já (chodívám poslední), ony musí povinně do čekárny:-) Těším se, že sem třeba někdo napíše něco, co by mohlo pomoct...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.