| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Připadám si jak debil, ale já fakt mám otřesnou paměť. Knížky můžu číst po roce znovu, protože za pár měsíců už nevím, o čem byly, o jménech hlavních postav ani nemluvím, ty už nevím po pár týdnech. TAkže jsem sice knihomol, ale za nějakou dobu už nevím, o čem knížky byly, tak se ani nemůžu chlubit, jak jsem sečtělá ~t~
Když jsme se nastěhovali do nového bytu, tak mě trvalo tak půl roku poznávat sousedy, prostě jak toho člověka nevidím 2x denně a není na něm nic vyjímečného, tak ho nepoznám. Dneska jsem byla na minutku za učitelem angličtiny kolegyně, kterého jsem viděla poprvé v životě, a on za pár hodin přišel k nám do kanclu a já ho nepoznala, ještě jsem tvrdila, že tento je nějaký tmavší a ten co jsem ho viděla já byl světlejší.
Kolegyně už ví, že jsem úplný magor, ale občas, jako dneska, je fakt ohromím (tím nepoznáním člověka, kterého jsem viděla před pár hodinama).
Mám to už od dětství, neurologické vyšetření jsem podstoupila kvůli migrénám a nějaké neurologické poruše v dětství xkrát. Pořád studuju, takže paměť se snažím trénovat, ale stejně to nepomáhá.
Máte to někdo taky, ať se necítím tak mimo? Prostě si hlavně jména, obličeje a teoretické termíny absolutně nepamatuju. U praktických věcí to není tak hrozné.
Myslím si o sobě, že jsem celkem inteligentní, celkem studovaná, IQ celkem nadprůměrné, ale prostě paměť jak akvarijní rybička (kdysi mě spolužák z výšky řekl, že má paměť pár vteřin) ~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.