| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážení přátelé.

Nemám rád dárky zadarmo. Obvykle si dárce proklepnu ze všech stran. Celá akce "výzkumu" společnosti OmniGeo je totálně zamlžená, neověřitelná a tudiž podvodná. Pokud by měl někdo zájem, také vám pošlu dobírkou za 400,- Kč. Hodí se mi i drobný peníz a budu se za dárce modlit u našeho rituálního, hodně let starého dubu.

Jsem skutečný. Kdo chce nebo projeví zájem, může si mne proklepnout nebo mne snadno najde na různých servrech, spojených s putováním a pobytem. Sídlím na tvrzi v Štěnovicích u Plzně. Naleznete na mne všechny kontaktní údaje a získáte nadstandardní informce.

Tento server má název "rodina.cz" a v záhlaví má upozornění, že je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou. Takže sem nic takového nevložím. Protože je samozřejmostí, že jde o peníze až v poslední řadě. Takže "rodinky" hledejte, bude to pro vás zábavou a možná budete překvapeni. Nechci platit za to, že mohu být někomu za nevelký peníz užitečný. Možná právě nekteré rodině. Ne zadarmo. Aby bylo předem jasno.

Vzkaz redakci. Doufám, že tento příspěvek není "neplacenou reklamou". Pokud ano. tak tento příspěvek smázněte. Souhlasím s tím. Pouze se pousměji.

Vše pro rodinu ~g~
~3~ Tvrzník
:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.