| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Triple testy jsem absolvovala (otěhotněla jsem ještě na škole, těhotenství se zjistilo až ve 12. týdnu, takže jsem řešila, zda zvládnem si dítě nechat, kde budem bydlet, co se školou atd. - nestihla jsem si načíst, co si nemám nechat líbit na gyndě) a nechala jsem se jima pořádně vystresovat. Vim jistě, že sestra mi na otázku k čemu to je, odpověděla, že to MUSÍ absolvovat všechny těhotný. Pak jsem odmítla vyšetření u zubaře (zubař je pro mě stres) a vyšetření na cukrovku (z odběrů krve se mi dělá blbě a dělalo se mi zle už z toho, že bych měla bejt na lačno - musela jsem jíst hned po probuzení, jinak mi bylo na omdlení, navíc indikací bylo jen to, že cukrovku měla moje babička, ale ta ji měla ve věku, kdy jiný lidi už ani nežijou) - to byly věci, na který jsem nepotřebovala mít nic načteno, přišly mi jasný. U DR jsem se z toho nějak vykecala, už ani nevim jak, asi jim na tom zas tak nezáleželo.

Když se mě DR ptal, kam půjdu rodit a vyšlo najevo, že do vzdálenější porodnice kvůli porodu do vody, dostala jsem přednášku s amatérskými argumenty typu "nejsme ryby". Od tý chvíle už mi bylo jasno, že nemá cenu se hádat a najela jsem na strategii všechno odkejvat, ať je klid, ale udělat si to stejně po svym a po porodu přejít jinam. Ještě stihnul udělat jednu botu po porodu (když mi vyndával stehy, několik jich přehlídnul, což jsem vzápětí zjistila doma zrcátkem, když jsem si chtěla prohlídnout jizvu), ale to už nesouvisí s tématem - to jen dokresluje jeho celkovou kvalitu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.