| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi zase dostanu přes držku jen za to, jakej mám nick a ne za to, co píšu,ale nechápu dotaz. Tělo je moje a dělám si s ním,co chci od začátku.

Když jsem čekala první dítě, o nějakých prohlídkách jsem neměla šajn. Přišla jsem k dr. v 10tt, že jsem asi těhotná, založil průkaz, objednal na screening ve 12tt.Ten jsem absolvovala a nastudovala co a jak a pak už jsem jen absolvovala dovrovolně ty další UZV a zbytek jsem šmahem odmítla jako kraviny-nějakej zubař, plicní, cukrovka atd.

Odmítala jsem z jiných důvodů než vy. Měla jsem v té době dost nastartovanou kariéru a řekla jsem si,že tyhle vyšetření asi nejsou stěžejní a že prostě na takový cypoviny nemám čas a chodila do práce.Ale princip je stejnej.

Co tím chci říct?

Prostě se tu pořád předkládá, že lékaři někým manipulujou. Já jsem asi drzý superasertivní asociálek,ale já jsem si vždycky dokázala říct, dejte mi svátek, rozhoduju já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.