| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já mám pekárnu už čtvrtým rokem a dost mě mrzí že mě pomalu opouští.

Ušetří samozřejmě - třeba názorně - mouku kupuju cca za 12kč - na cca 12 rohlíků (které ale na váhu mají víc než z obchodu - ty mají 43g) potřebuju - půl kila mouky - 6 Kč, trošku oleje - to je tak za 1kč, půlku droždí - 1,2Kč - vodu, špetku sole - ať nežeru další 1kč - 9,2 - nahážu do pekárny.. provoz jen na míchání těsta a kynutí - max 2 kč - potom upeču na jeden vrh max 5 Kč - jsem na 16,2 a mám 12 luxusních rohlíčků - práce to moc není,naháže se do pekárny, ta zamíchá, vymíchá - pak bez bordelu a podsýpání na silikonovém válu udělám rohlíčky a housky a šupnu do trouby.. unás nejlevnější rohlíky mají v lídlu za 1,70 a občas se s prominutím nedají žrát.

Já hodně používám pekárnu na hnětení - například když si spočítáš vánočku - pekla jsem čtyři.. o hmonosti cca 650 g jednu - a vyšlo to na 1kg mouky, - 12kč, 0,5 l mléko - 7 kč (farmářské - moravia aktuálně kupuju za 14 Kč), 1 droždí - 2,4, trošku cukru, trošku soli, dvě vejce (ty mám zadarmo) ale teda dohromady dalších tak 7 Kč, rozinky za 5kč, mandle 16 Kč - pekárna zase 2kč proud upeču, to trvá dýl tak 8 kč - 57,4 - a moje práce a byly úžasné čtyři voňavé vánočky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.