| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak začínám vyšilovat, fakt se to blíží. Na kurz nechodím, protože bych musela hodinu dojíždět do většího města autobusem a to nedávám, PA žádnou neznám a můj gynekolog není zrovna kámoš (a lepší je opět ve větším městě). Rodit budu v Příbrami (pokud tam dojedeme, zase hodina cesty).

U porodu budu mít manžela, doufám, že budu mít i epidurál, k dispozici je taky entonox. Jenže vím, že se může cokoliv zvrtnout a budu mít prd a celý si to pěkně odhekám jako s prvním dítětem :-)

Tak uvítám rady na různý úlevový metody a polohy, knížky, články, diskuse, brožurky, metodické příručky :-), arometerapii, jestli jste měli hudbu, přítmí nebo co vám prostě pomohlo nezdechnout ~:-D

Na netu je toho tolik, že se vůbec neorientuju, přijde mi super rodit v podřepu, ale prakticky to neznám, syna jsem odrodila pěkně v leže s kapačkama v obou rukách (takže jsem se nemohla ani držet).

Upřímně doufám, že mi nejvíc bude pomáhát oblbovací metoda (jsem dost ovlivnitelný typ člověka) ve stylu "ooooohm každá kontrakce je dobrým znamením, že se blížíš, holčičko, oooooohm" a "ta kontrakce vlastně vůbec nebolí a celý si to jen vsugerovávám".

Se synem jsem měla krutý křížový bolesti, takže je čekám znovu (dozvěděla jsem se teď někde na netu, že křížový bolesti nejsou "normální"). Tak co, utěšíte mne? ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.