| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím s Monty. Dítě by se mělo samo rozhodnoutm zda chce jet nebo ne.
Já lyžařský výcvik považuju za standard. Rodiče vím mnoho let dopředu, že se na lyžák pojede a můžou na něj našetřit. Když se například dává po dobu dvou let na stranu 200 korun, tak se 5 tisíc nastřádá velice snadno.

K dotazu zakladatelky, nikdy jsem dětem nedávala vše, bylo období, kdy jsem jako samoživitelka se měla co ohánět a dětem jsem popravdě říkala, že prostě nemám, oba si od 15ti přivydělávaly, když chtěly "lepší" oblečení..mobil apod.."
Nicméně syn je skromný, spořivý a dcera je týden po výplatě bez peněz, stejná výchova a každej je jinej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.