| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Arsi, to bych si netroufla tvrdit, že někomu přispíváme, trochu mám přehled o cenách (tady jsem se neinformovala zda se ski pasem, nebo bez, jak jsem psala, my to zvládneme za polovinu, máme tu možnost),

ale vezmeš-li přepravu dětí 150 km daleko slušným autobusem, už to není levná legrace, ubytování měli v nějakém jakoby hotelu, jídlo 5 x denně včetně svačin, proti tomu vůbec nic. Nám by to nestálo ani za 5000, protože x 2 a jak jsem psala, máme tu možnost.
Co vím, tak my jsme platili za ubytování jen se snídaní 550 za jednoho za noc, protože je to v sezóně a hotel žádný luxus nebyl, spíš taková velká chalupa. Takže x 6 nebo 7 a jsme na 3850,-- Kč + další jídlo, zde tedy oběd, večeře a dvě svačiny (dávají jim je s sebou) + doprava + možná skipas, fakt jsem se neptala a jsme tam.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.