| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co je to nejhorší lyže a vybavení? Já to nějak asi nepoznám. Nejhorší a opravdu děsný oblečení plus lyže měla instruktorka lyžování, která ovšem jezdila jak Bůh~t~ - ptala jsem se jí a ona mi říkala, že na každýho se.e a že to doporučuje každýmu a jsou jí k smíchu ty vystajlovaný postavičky s hajzl stylem. Všichni máme hlavně funkční spodní vrstvu prádla, nic drahýho, a lyže z Aukra - kandahár se už neprodává a rozdíl je jen v poškrábání. Je to jednodušší než dřív - a levnější /tedy to pořizování/. Já nevím, co je to nejhorší oblečení - ona měla orvaný kalhoty a orvanou zaflekatěnou bundu od oleje. Horší by snad byly ty tepláky, co se na nich drží kusy sněhu nebo ledu a hadrový rukavice a kandahár - tedy pokud by to nebyla recese.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.