| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mám za sebou operaci štítné žlázy před dvěma lety v Motole - ORL.
Důvodem byl uzel, rostoucí, dle biopsie nezhoubný. Ale rostl rychle. Do nemocnice jsem nastoupila v pondělí, operace v úterý a ve čtvrtek domů (ale to bylo nestandardní, měla jsem doma půlroční, plně kojené miminko, pustili mě dřív). Ale operace už nešla odložit, biopsie sice byla dobrá, ale podezřele rychle to rostlo. Po operaci naprosto OK, starala jsem se o mimino hned po návratu z nemocnice, do práce jsem sice nechodila, ale cca za dva týdny bych mohla - pokud ne dřív (nebylo mi skoro nic, polykala jsem s malou bolestí tak maximálně týden, postupně se to zlepšovalo). Jizvu mám malou, fakt sotva 3 cm (nedávno se mě na orl ptali, od čeho je, nechtěli věřit, že štítná žláza :- ) ). Mám tedy pryč jen levou polovinu, nádor nebyl zhoubný.
takže žádný strach, pokud nepracujete manuálně, tak za dva týdny v pohodě do práce a to ten druhý týden je tak nějak v pohodě na odpočinutí :-)
Žádný strach, bála jsem se strašně, bylo to OK!!!!!!!! Taky mě děsilo čtení, jak byl někdo dva, tři měsíce doma- a já měla doma dvě děti z toho jedno miminko - ale v pohodě, dalo se to. Jen to čekání skoro tři týdny na výsledky histologie bylo dlouhý, jinak dobrý. Hodně štěstí!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.