| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no to by mne prave zajimalo, co z toho, cos poznala, Te na krestanskem uceni tak tezce rozrusilo.., kdyz B-h je Laska :-)

pokud by byl Jezis podvodnikem, jak tvrdis / takove zavistive blafy se mi nechce vyhledavat :-)../, tak jsi mi nevysvetlila, treba jak by mohl u mnoha zasvecenych osob, nebo osob laiku, zbozne zijicich v Jeho uceni, davno po sve "udajne" smrti a vzkriseni, zpusobit neporusenost tela rozkladem post mortem techto lidi..??
Tak jake podvody se snazi kdo vermomoci "nalepit" Kristu? ~d~

Nebo jak je mozne, ze od narozeni slepa , ktera na primluvu-mtb., jedne Kristu zasvecene osoby /docela nedavno v minulem stoleti/,zacne okamzite videt, aniz by mela zornice?? / pripad popsany i v medicinskem casopise JAMU/..~;)

Kdyz je nekdo podvodnik a my predpokladame existenci DOKONALE SPRAVEDLNOSTI STVORITELE, jak by mohl po smrti tento podvodnik, ci jeho zasvecenci a sluzebnici, ze sveho mista zavrzeni, jeste cokoliv dobreho zpusobit??

opravdu mne zajima, co te tak odradilo na Kristu, ktery je Laska sama..obavam se, ze pokud jak rikas "znas" krestanstvi, jsi Krista ve skutecnosti vubec nepoznala a to cos poznala byla nejaka jeho karikatura..Zato bych te i pozadala o odpusteni, za ty, kdo svym zivotem nesvedcili o KRistu, ac se treba za "kristovce" pocitali a svym zivotem te pohorsili a od praveho Krista odvedli..To je mi lito..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.