| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~2~..
no vetsi slepeninu nesmyslu jsem o stigmatech davno necetla..

..." Jde spis nez o bozi znameni o to, ze lidska psychika muze ovlivnit i to, co se deje s telem...."

Ano?Opravdu?? Tak kdyz si vsugerujes, ze jsi jelen, tak ti naroste i parozi???

.." A neporuseni tela post mortem se nevyskytuje pouze u katoliku (minule mi tuhle zapalena muslimka povidala o techto pripadech z islamskeho sveta)..."

O techto pripadech mimo obecnou Cirkev nemam zadne konkretni informace,rada si prectu, kdyz das link,
nicmene je absolutne NEVYLUCUJI a pokud existuji za podminek, ktere ve svych vyzkumech popisuji poverene a ustanovene mezinarodni komise zkoumajici tyto jevy /tedy vylouceni jakekoliv balsamace ci jine fysik.-chem. ochrany telesnych pozustatku po smrti cloveka /, tak je nemam problem akceptovat..
B-h Otec, je Otcem vsech stvorenych - tedy i muslimu..a i ti z nich, pokud svuj zivot ve sve kulture a prostredi, jak jim bylo umozneno a dovoleno, prozili UPRIMNE v lasce k B-hu a bliznemu, nemam nejmensi pochybnost o jejich svatosti, kterou doklada Stvoritelovo dilo neporusenosti jejich tela rozkladem..



..." Vim i o pripadu nejakeho uherskeho hrabete, ktery byl vylozene prase a vrah a s radosti vyuzival pravo prvni noci, a take nezetlel, pohledam o nem odkaz. Tak nevim, ze by se panbicek seknul...?..."

Videla jsem tyto fotografie..Ja ale mluvim o absolutni neporusenosti rozkladem BEZ JAKEKOLIV BALSAMACE, ci jine ochrany tel.pozustatku..tedy vcetne zachovani vsech parenchymatosnich organu, ktere podlehaji rozpadu jako prvni..Jsem lekar a rozhodne tohle neni mozne medicinsky vysvetlit, veda tento jev MUSI , po shlednuti a dukladnem nekroptickem vysetreni vcetne pitvy po exhumaci pouze a jedine AKCEPTOVAT..~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.