| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Withep je to značně individuální, můj dvouleťák smrkat umí, ale jen díky častým rýmám a odmítáním odsávačky. Bohužel v roce píchané uši honatolik vyděsily, že se smrkat naučil.Na rýmu je nejlepší Nasivin sinus, je to sirup a uvolňuje to hleny, kombinuji na noc se zyrtecem v kapkách nebo Zodac-je to to samé. Podložit celou horní polovinu těla, aby ležela v polosedě, jelikož pak ji ty hleny tečou do krku a rádo se to zanícuje i v dolních cestách dýchacích. Malý měl teď z blbý rýmy zánět průdušek, protože mu to v noci steklo a jak to nepolykal, tak si to tam zatím dělalo paseku. Když se ty hleny dostanou do žaludku, tak z toho bývá docela slušné nechutenství, protože mají plný žaludek a nemají potřebu tolik jíst. Zde je otázka co s tím. Buď ho donutit něco sníst a počítat s tím, že se pozvrací, což tělu celkem prospívá-aspoň u nás.ono při tom zvracení se ty dutiny taky docela uvolní díky tlaku. Každopádně hodně tekutin a nepřetápět místnost na spaní-a do blízkosti postele dát třeba mokré prostěradlo, aby se zvlhčil vzduch.
Snad ti něco z toho pomůže. Jinak rýma jako takováje záležitost 7-14 dní pokud je virového charakteru, tak spíš těch 7

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.