| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Withep je to značně individuální, můj dvouleťák smrkat umí, ale jen díky častým rýmám a odmítáním odsávačky. Bohužel v roce píchané uši honatolik vyděsily, že se smrkat naučil.Na rýmu je nejlepší Nasivin sinus, je to sirup a uvolňuje to hleny, kombinuji na noc se zyrtecem v kapkách nebo Zodac-je to to samé. Podložit celou horní polovinu těla, aby ležela v polosedě, jelikož pak ji ty hleny tečou do krku a rádo se to zanícuje i v dolních cestách dýchacích. Malý měl teď z blbý rýmy zánět průdušek, protože mu to v noci steklo a jak to nepolykal, tak si to tam zatím dělalo paseku. Když se ty hleny dostanou do žaludku, tak z toho bývá docela slušné nechutenství, protože mají plný žaludek a nemají potřebu tolik jíst. Zde je otázka co s tím. Buď ho donutit něco sníst a počítat s tím, že se pozvrací, což tělu celkem prospívá-aspoň u nás.ono při tom zvracení se ty dutiny taky docela uvolní díky tlaku. Každopádně hodně tekutin a nepřetápět místnost na spaní-a do blízkosti postele dát třeba mokré prostěradlo, aby se zvlhčil vzduch.
Snad ti něco z toho pomůže. Jinak rýma jako takováje záležitost 7-14 dní pokud je virového charakteru, tak spíš těch 7

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.