| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to blbý a s babyboomem se to podle mě zhoršilo. Když jsem měla v r. 2000 starší dceru, bylo to lepší. Ne že by byli kdovíjak pokrokoví či vstřícní, ale když člověk jasně řekl, přinejmenším se nehádali a nebyli drzí.
Předloni na Bulovce bylo šestinedělí citelně horší než Apolinář 1995 a to včetně hygienických podmínek.
PLDD se - podle mě- musí říkat, žádat, zvykat je. Naše děckařka se stará o holky od narození, o syna od čtyřech let. Při minulém porodu byla dost vyšašená, ale řekla mi, že přijde, i když s tím nesouhlasí, protože je to její práce a extrapeníze si za to neúčtuje, což jsem velmi ocenila. Odmítla jen bezprostřední účast na domácím porodu,což jsem ale ani nepožadovala.
Mezi tímjejí dcera slehla též na Bulovce, takže tentokrát ani neříkala, že nesouhlasí, jenom "Ale to víte, že jo, už se vám ani nedivím."
Ale věřím, že když jí přímo neřekneš, tak nikomu nic nenabízí a ženský si často i myslí, že "to nejde".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.