| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nečekala jsem dvojčata, ale doporučovali ji taky, protože mi bylo 35 (rodit jsem měla chvilku po 36. narozeninách). Vyšla mi mírně zvýšená hodnota, která ukazovala na defekt neurální trubice (rozštěpy apod.). Načetla jsem, co se dalo, a usoudila, že amnio mi o riziku rozštěpu stejně nic víc neřekne. To mi nakonec každej doktor, se kterým jsem mluvila, potvrdil, ale přesto mi to znovu doporučil. ~8~ Na mou námitku, že je větší pravděpodobnost, že kvůli amniu přijdu o zdravý dítě, než že se neodhalí něco zásadního, mi dokonce jeden gyndař na renomovaný klinice řek, že amnio žádný rizika nenese.. ~8~~8~~8~ Dodnes jsem přesvědčená, že maj z každýho provedenýho amnia procenta, jinak si to nedovedu vysvětlit. ~a~ (Podotýkám, že nejsem proti amniu nějak zásadně, pokud by mi vyšlo vysokýho něco závažnýho, co mi amnio objasní, nejspíš bych tam šla.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.