| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

moc tě zdravím.
Béda byl v noci už bez horeček, ucho ho nebolí a druhý den bere ten Klacid.

Já to prostě nechápu - jak bych ti to vysvětlila - prostě vždycky, když byl marod - i když to bylo tak strašně často, tak to byla vždycky JEDNA nemoc, kterou jsme řešili, vyléčil se a hotovo. Ale tohle je poprvé, kdy se mu jakoby nahromadilo víc věcí najednou - člověk by řekl - jo, má spálovou angínu, dostal penicilin (Ospen), tak se vyléčí. Jenomže horečky pátý den nepolevily, k tomu to ucho, pak zas horečka, tak já jsem už nevěděla, jestli ta horečka je od toho ucha nebo je to od toho, že mu nezabírá ten Ospen.... - fakt člověk neví, co dřív.

Vím, cos psala o tom Klacidu - je to makrolidové atb., které jediné zabírá i na ty mykoplyzmata a chlamydie - kdyby teoreticky náhodou tohle měl. Naposled ho měl v říjnu 2011 na cosi.

Víš, co mě zaráží?? Proč mu nezabral ten Ospen?? Tohle je už podruhé, co se to stalo - poprvé to bylo vloni v únoru, jak měl 40 horečky, taky to vůbec nešlo srazit a dr. mu to čtvrtý den vyměnila za Sumamed (to je taky makrolidové atb.) na 3 dny a hned pak byl dobrý. Že by se ta dr. jakoby "nestrefila"?? Právě že já jí celkem věřím, znám ji 13 let, vím, jaký má přístup atd.....je ale pravda, že s Jindrou jsme tam byli daleko méně než s Bédou, že ten Jindra marodil minimálně, tak jsme nic moc neřešili s nemocema, až teď.

Dojanko, momentálně mě nejvíc trápí to, že on absolutně vůbec nic nejí a i když mu nabízím všechno možný, tak všechno odmítá - zítra to bude týden, co vůbec nic nejedl!!! Včera - KONEČNĚ - si vzal takovou tu dětskou přesnídávku a jeden pribiňáček a hotovo. A to jsem byla ráda, že aspon NĚCO do toho žaludku dostal. Dneska od rána měl taky jeden pribiňáček a hotovo. Žádný oběd nechtěl, nic, myslím, že jenom jeden kousíček jablka a konec. Že vůbec nemá hlad??? Zezačátku to bylo zoufalé i s pitím - vůbec nic nepil, ale to se už zlepšilo, ale s tím jídlem je to hotový~a~ - už celý týden - že to takhle to tělo vydrží???

S tím CRP - tak za Jindry tohle ještě neexistovalo, a já jsem se dočetla až tady, co to je, jinak bych to nevěděla. Nevím...myslím, že zas až tak směrodatná ta hodnota není - ale je to jenom můj názor, zas tak dalece se v tom nevyznám. Určitě je to dobrá věc, ale zkušenosti s tím nemám - asi takhle. Kdyby to dr. měla a nabízela to, tak bych toho využila taky. Ale ona by musela vzít krev a poslat to do laboratoře - čili bylo by to zdlouhavý.

Ve školce je to šílený, jak tam marodějí...představ si, že už ty první dva dny po svátcích (Béda šel toho 3.1. a 4.1.), tak jak jsem pro něho přišla odpoledne, tak tam některý děcka tak strašně chrchlaly a kašlaly v šatně, že jsem si říkala, že to je šílený, je po vánocích první dva dny, člověk by řekl, že přes 14 dní doma se děcka vymarodily a ono houby, Béda byl naprosto OK a zdravý a jak jsem tam slyšela to chrchlání, tak mě mohl vzít ďas, fakt že jo....~o~~o~ To můžu být vůbec ráda, že se Béda tak držel - od půlky října nonstop zdravý až doteď.

Já ho nechám určitě ty další dva týdny doma, ten Klacid má dobrat stejně až příští sobotu, neděli....a že bych ho hned vrzla od toho dalšího týdne do školky, si netroufám....mám teď očr, tak to přeruším a nanovo, jinak to nejde. Čili do školky by se měl vrátit toho 4.2. a to budu doufat, že nějakou "vlnu" toho marodění jsme překonali doma....

Když tak piš semka, budu se dívat sem a ne do mailu, ahoj~;((


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.