| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám zatím dvouletého syna a také nad domácí školou přemýšlím.
Moje maminka mě v tom podporuje (lákají mě i jiné alternativní způsoby výuky, ale myslím, že pouze z domácí školy má dítko reálnou šanci se plynně zapojit do výuky třeba na víceletém gymnáziu). Ale to je můj laický názor :-)
Mamka mě podporuje, její rodiče jsou učitelé, sice jsem to s nimi nikdy neprobírala, ale myslím že i od nich podporu získám a snad i cenné rady :-) a s nikým jiným v rodině nemám potřebu to konzultovat.
Muži je to jedno ~t~~t~
Důvody, které mě k tomu vedou už tu byly uvedeny. Především - chci aby moje dítě bylo vzděláváno jeho rychlostí - nebyl na něj dělán nátlak, protože je pomalejší než jiné děti, případně nebyl bržděn jinými dětmi. Také se mi nelíbí to, že 6 let si dítě hraje, má krásné bezstarostné dětství a pak najednou musí v 6ti letech zasednout do lavice a 4 hodiny sedět bez hnutí a učit se a aby toho nebylo málo, další hodinu musí sedět doma nad úkoly...
Ale vzhledem k tomu že přemýšlím nad tím co bude příští rok až mi skončí mateřská, mám na přemýšlení ještě spoooustu času :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.