| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

tak Béda je celkem dobrý, snědl skoro celý jogurt a trochu Chocapic těch lupínků, no hlavně že pije. Já nechápu, jak tak dlouho vydrží bez jídla....~d~

Ještě jsem ti úplně zapoměla říct, že Jindra je od pondělka taky doma, takže marody mám tady oba dva, v noci na pondělí taky zvracel, úterý středa ležel, měl teplotu tak 38,3 nejvíc, ale pořád tvrdil, že ho nic nebolí, ani krk, nic, takže dál jsme to neřešili, zůstal doma, už nezvracel a hotovo. Do školy půjde v pondělí a to zrovna jeho třída jede na lyžák (on nejede - asi 6 děcek nejede) a budou chodit ten příští týden do jiné třídy.

Jo a teď se normálně podrž, co jsem zjistila - ta naše škola je prostě ZAMOŘENÁ kdovíčím, já jsem to říkala pořád!!!~a~ Tak my jsme minulý pátek už nešli (tu noc na pátek Béda zvracel), takže nevíme, co se tam děje teď, ale potkala jsem jednu paní, co tam má vnučku a říkala, že ten pátek tam viselo, že "Z důvodu vysoké nemocnosti učitelek a dětí ať si matky na RD nechají své děti doma a ostatní ať chodí po obědě domů". To mě teda úplně dorazilo - jako jasně, jsou tam hodně nemocní, jenomže každý přece nemá tu možnost brát dítě po obědě = my jsme zrovna ten případ, Béda je tam vždycky až do odpoledne, však víš.

A ta paní se pak ředitelky na to ptala, jak to mají dělat ti, kteří nemají možnost vyzvedávat po obědě a ta jí prý řekla, "ať zafungují babičky". Tak to mě teda úplně odrovnalo!! Každý přece nemá při ruce okamžitě ochotnou a fit babičku, která se takhle bude starat o vnoučata = opět náš případ. Jak víš, tak moji mamku nemám a tchýně je na tom tak špatně, že už vůbec nevychází z baráku.

Jako řeknu ti - bohužel nás čeká ještě další školní rok, protože Béda bude mít s největší pravděpodobností odklad, ale já bych fakt mohla psát romány na téma "Jak přežít předškolní vzdělávání".~o~

Když chodil do školky Jindra - tak to byla úplná brnkačka, zpětně vzpomínám na jeho krásná předškolní léta, časem je to opravdu čím dál horší!!!!~n~

Asi toho Bédu opravdu nechám doma až do konce toho ledna, fakt nemám odvahu ho tam vrazit dřív....musíme se nějak vystřídat s manželem.

To CRP - vím, co to měří - je to nějaká hodnota, která "ukáže" na možnost bakteriální infekce v těle a Bédovi to dělali jednou jedinkrát na ORL, když měl zánět středního ucha a dr. se rozhodovala, jestli ano nebo ne nasadit antibiotika, měl tenkrát 8 nebo tak nějak, takže nedostal. To ta naše dětská dr. říkala, že se dá normálně vzít odběr krve na hodnotu toho CRP - to se dá udělat i v laboratoři, no to je jedno....

Přemýšlím, od čeho by tvoje maminka mohla mít problémy s tím krkem....nenachladila se náhodou, že by třeba stála u otevřenýho okna a foukalo jí na nechráněný krk?? A co krční páteř? S tím nemůže mít problémy? Hlavně že se to zachytilo včas, byla u doktorky a i na té neurologii, tak snad se to vyléčí, dokud se nepřidá něco dalšího, držím palce~R^


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.