Je to možné úplně jednoše. Například manželka mého bratrance se anglicky (odstěhovali se do USA) naučila až po několika letech a myslím, že dodnes to není nic moc. Bydleli v komunitě krajanů, on byl celý den v práci, ona doma s dětmi, pak s jinými krajankami - kde a jak se to měla naučit? Musela jít regulérně do školy, protože třeba za celý den krom prodavačky v krámě nepotkala nikoho anglicky mluvícího a nevím jak vy, já třeba s prodavačkami moc nemluvím, jazyk bych se tak nenaučila. Takže příbuzná musela prostě do školy. "Jen tak" to do hlavy nenaskáče.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.