| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šešule přesně tak. I manžel se díval a říkal, že to je neuvěřitelné, že ona musí čekat až se všichni sejdou! Mně teda taky zakázali tlačit, protože jsem prostě porodila nečekaně ze 4cm a PA zrovna odkráčely ze dvěří a nestíhaly si natáhnout rukavice... přitom na mě ječely ať netlačím a já ječela, že musím. Holt malou chytli bez jedné rukavice a dokonce to na ni nezanechalo následky.
K ostatním aktérům ... líbí se mi svým způsobem všichni. Partner Věry mi přijde dost rozmazlený, ale není řečeno, že porodem miminka se nezmění. Já se taky štítila mimin a lezlo mi na nervy jak maminky řeší kakání a prdíky a blinkání a štítila jsem se všeho co bylo od krve (a dodnes se štítím), ale jakmile jsem dostala do ruky to své umatlané miminko, všechno rázem zmizelo a sama jsem pak z těch svých byla unešená a málem jsem na jejich uprdnutí psala ódy.
Nejvíc se mi líbí farmářka. A že někdo nadává na jejího muže, že ji nechává dělat... Ono možná je to tak, že se pokoušel ji krotit, ale ona je typ ženy, která neumí sedět se založenýma rukama. Já taky s pupkem stěhovala nábytek a malovala a lezla po žebříku a skříních (vím, že s kydáním hnoje se to nedá srovnat), ale manžel se na mě taky zlobil. Jenže jemu nedali volno v práci, my měli rozbombardovaný byt, tři nemocné děti u mé nervozní mamky, tak jsem musela a i chtěla. Já mám pocit, že nejvíc energie mívám s obřím břichem měsíc před porodem.:-)
Před Abelem smekám, že byl ochotný vše opustit jet do cizí země a ještě vypadá, že Petru docela podporuje a z miminka má radost.
Všem aktérům přeji hodně štěstí v životě a zdravé děti. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.