| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak šestileťáci? Přece cca půlce dětí by mělo být u zápisu 5, ne? až v první třídě jim je 6, takže děti rozené v únoru až srpnu mají u zápisu 5 let (chápu, ten únor, březen to je nic moc rozdíl, ale děti se rodí i v ostatních měsících).
Moje holky byly dost šikovné, ale tkaničku vázat neuměly ani nás nikdo neupozornil. Podepsat se mě taky překvapilo, neže by neuměla napsat Aja, ale prý se písmena nemají učit předem a najednou je to základ? Spíš mi to přijde jako test na rodiče, co svoje dítko naučili (někdy teda dost okatě, v tzv. výběrových školách).
Holky tkaničku vživotě nepotřebovaly a až budou potřebovat, naučí se hravě....počítat je taky blbost (ano, děti vědí, že 1a1 jsou 2), dokonce kdysi jsem četla, že v první třídě by se ani nemělo užívat výrazů plus a minus, že pak děti nechápou podstatu sčítání a odčítání (mělo by se právě užívat 1 a 1 nebo 2 bez 1 je:.....
Já si myslím, že by mělo stačit třeba vyjádření školky, jestli je dítě na školu zralé - ten zápis je taková legrace pro nic

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.