| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hroši, tak jsem ho našla a taky si ho objednala. No a mamča počká, až jak ho okomentuju já a taky že by si ho pořídila....

Tak jsme dneska byli u dr. Čekárna přecpaná, takže jsme se usadili a jen vyšla sestřička a viděla nás, tak se ptala, jestli nám volali z hygieny, že jsme měli výtěr pozitivní na campylobakterie. Takže nás hned hnala na izolačku. Přiznám se, že jsem z čekárny odcházela se slzama v očích. Dr nám jen nařídila dietu a zvýšenou hygienu, hlavně když budu malého přebalovat. Bereme nějaký sirup a tobolky na způsob laktobacílků, které zabírají na průjmové onemocnění...Vypsala nám i papír na příjem na ifekční do nemocnice. Malý stále malý pije, takže mi ukázala jak na břiše (na kůži) poznám dehydrataci. Peťka je na hraně dehydratace.Včera vypil těch 220ml, ale dneska to úplně fláká a je to ještě větší boj a jídlu taky moc nedá. Přitom už má ten svůj lumpácký pohled:-) Což je fajn. Tchýně furt, že bychom radši měli zajet do nemocnice a nechat mu dát kapačky, ale při představě, že je na nějaké hadičce a co tomu předchází to odmítám. Ale samozřejmě uvidíme dle jeho stavu.

Příští týden jdeme na ples se sousedama. Pomalu už se mi nikam nechce, ale zase se nachvíli odreagujeme od dětí. Teď mi volala známá, že mě zapíše na líčení zdarma a masáž rukou v Mary Key.....Vcelku by se mi to hodilo na ten pátek to bych byla šmrcovně nalíčená :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.