| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na imunologii můžeš jít i bez doporučení DL, ale budeš si platit vstupní vyšetření. Já atm chodím s klukama už dlouho. Nejlěpší bylo, že ORL dr. řekla, že jako rodič mám právo rozhodovat o svém dítěti, ale že doporučuje tu operaci, v nemocnici na ORL řekli bezpodmínečně, imunolog řekl aspon jednu mandli pryč(mám je dost velké) a dětská dr. řekla nechodte. No my jsme právě bojoval s tím streptokokem. Ale v červenci jsem ho nechala naočkovat pneumo 23,, prý to má účel. I když byl naočkován v 1 roce preenarem, tak ty účinky byly asi slabé.No a oje známá říkala že na ORL jejího syna taky chtěli operovat a v ten samý den na dětském v nemocnici řekla primářka, že ne.Já taky měla strach z toho, že bude mát záněty průdušek apod. Užili si tiöho dost, když byl maličký.Jinak jsou i homeo přípravky, poku to neodsuzuješ, zkus i toto.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.