| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem pro to, aby byla přenesena větší osobní zodpovědnost na rodičky. Ulevilo by se hlavně lékařům. Tak jak to ve většině porodnic funguje, by to mohlo zůstat, ale byla by možnost si za nadstandardní péči připlatit(teď nemyslím nadstandartní pokoje s televizí). Samozřejmě by to bylo v řádů desetitisíců, ale myslím, že pro spoustu matek je to tak důležitá záležitost, že by si na to našetřila. Mezi tyto úkony bych zahrnula i plánovaný císařský řez, nebo porodní dům v areálu nemocnice. Myslím, že je ostudné, že je žena u nás neustále tlačena do role nějakého dementního pacienta, za jehož život má právo rozhodovat člověk(zdracvotník), který ho vidí poprvé v životě. Ještě si živě pamatuji, jak nám s manželem porodníci vnucovali nějaký postup, který jsme shledávali velmi rizikovým, ale neudělali jsme s tím nic. Bylo mi tehdy do breku, samozřejmě to dopadlo tak jak jsme si mysleli my.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.