| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych řekla že náročná jste. Já mám 4 členou rodinu , dcera 18 a syn 21 let.Dcera chodí do školy,syn je nezaměstnaný a nebere žádné příspěvky od státu.Manžel podniká a platí hypotéku a ostatní věci co se týkají bytu a já také podnikám a platím leasing,půjčky,nájem za prodejnu a ostatní věci co se týkají mého podnikání.Bohužel se nedaří v práci tak mi pěkně dluhy rostou.Každý měsíc se třepu zda vydělám na poplatky.Tudíž mi na jídlo nezbívá opravdu nic.Takže se snažím nakupovat v týdnu každý den za stovku a na výkend musím nakoupit za 500,- až 1000,-kč.Když si to spočítáte , tak mi musí stačit pro čtyřčlenou rodinu + 3psy a 1činčila asi 6000,-kč.
Někdy vyjdu,někdy ne,záleží zda nemusím kupovat léky.Tak se nezlobte,ale 20000,-kč je opravdu mnoho.Naučte se z každé 100,-kč ušetřit 10,-kč a zjistíte že to jde.
Může přijít doba,kdy manželovi podnikání nepůjde nebo omarodí a co budete dělat potom?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.