| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

upřesňovala jsem to - migrény má přesně od 5-ti let. Ve školce byl od čerstvých 3 let a to tam ty roky spoustu dní jedl tak, jak jsem psala - tedy ráno mlíko, svačinka půl krajíčku chleba, oběd nic, svačinka půl krajíčku chleba. Já jsem přišla v cca 16:45 a jelo se domů (naneštěstí jsme měli školu přes dvě městké části, takže než jsme se doplácali na bus a pak domů, trvalo to skoro půl hoďky) - až doma dostal najíst...

Migrény mu začaly 1.9., po odchozených celých dvou rokách školky (spouštěčem nakonec zřejmě-to nikdo přesně neví, byl vysoký tlak a hydronefróza), nicméně diagnostikovány byly až za téměř 3/4 roku.... já si ale myslela a myslím si to dodnes, že to hladovění na tom taky mělo svůj podíl. Navíc první migréna byla toho 1.9. kdy přišel do školky a zjistil, že má úplně nové učitelky, které nezná. Nikdo z rodičů nevěděl, že se budou měnit.

Takže asi po 2 měsících, kdy ho ve školce občas bolela hlava a následně poté zvracel, jsem se s učkama ve školce domluvila že prostě protože pracuju na plný úvazek a není nikdo, kdo by si ho vyzvedával už po obědě, nechám mu tam vždycky krabičku s něčím na svačinu, pro případ, že nebude jíst to, co jim dají - aby se aspoň jakž takž najedl o těch svačinách... Nic jiného mě prostě nenapadlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.