| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no mandelinko.. na radu jedné děsně chytré psycholožky, jsme se snažili cca 3,5 letého syna vyhladovět..
no klidně by vyhladověl.. byl v té době jak reklama na hlad a než by snědl něco, co prostě nezná, radši by fakt umřel..
já to vydržela tři dny, kdy nedostával nic jiného než čistou vodu.. a pak už sotva pletl nožičkama.. na radu dětské a potom nové psycholožky jsem mu začala dávat to co jí.. a neslevovat z toho, co už jí.. aby se neomezil..
mimochodem já i manžel jsme jako děti nejedly spousty věcí a teď krom pár výjimek jíme všechno..

synovi extra nevyvařuji.. my máme maso, zelinu a přílohu - on má suchou přílohu a syrovou zeleninu.. my máme těstoviny s omáčkou, on má těstoviny - třeba posypané mákem, když je doma, když ne tak grankem a když ani to ne, tak prostě suché.

nedělá z toho žádnou vědu, že my máme na talíři 10 věcí a on třeba suché brambory.. ani my z toho vědu neděláme..

a mimochodem.. ono to jako vypadá, že dospělí jí všechno, ale co třeba manžel nejí, tak já prostě nevařím.. prostě vařím tak, aby mi to jedli a pochutnali si.. takže osobně ani nevidím důvod nutit jíst dítě něco, z čeho se mu zjevně dělá nevolno.. jako ochutnat ano.. ale u nás nejde nutit ani to ochutnávání, bohužel pak dlouhodobě zvrací skoro ze všeho.. takže lehký nátlak ano.. ale silný nátlak je k ničemu.. a u nás nefunguje ani to podsouvání, podstrčení.. bohužel není do čeho..
on kdo to nezažil, tak to fakt nemůžu tohleto chápat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.