| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemáte někdo tento fotoaparát doma a mohla bych poprosit o radu- několik let jsem byla velice spokojená s fotoaparátem Panasonic Lumix TZ1, nyní jsem tedy automaticky šla do jeho vychvalovaného pokračovatele Lumix DMC-TZ30... Jsem z něj ale velmi zklamaná- především z fotek osob a dětí v interiéru, fotky jsou na jakýkoli zkoušený režim naprosto příšerné- barevně, jakoby v mlze, naprosto nekvalitní, zrnité, rozmazané, tmavé:-( Navíc tedy taky dělá ten černý flek v rohu při focení z blízka, což jsem zjistila, že dělá prý každý tento typ- nějaká vada výrobce( nevím, zda ev. reklamovatelná?) ChNechápu, jak je možné, že lepší kousek- nástupce s lepšími parametry fotí mnohem hůře- ale naprosto nepoužitelné fotky? Na jaký režim fotíte vy normální fotkydoma? A jste s nimi spokojeni? Je vůbec možné docílit s ním hezké interiérové fotky? Jde to vůbec? Jsem z něj opravdu nešťastná. Sestra si pořídila ten samý a má ten stejný problém, prostě fotky jsou příšerné:-( Venkovní ještě ano, ale speciálně uvnitř i s dobrým nasvětlením, bleskem, jsou prostě nepoužitelné:-( Je možné na toto uplatnit ev. reklamaci?Děkuji za jakoukoli radu.Veronika

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.