| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ikul, jojo tak to byl překlep, myslela jsem Kubíka:))))) Já si an magistra už nevěřím, nedala bych to a narovinu ani nemám chuť to zkoušet, stejně by mi to k ničemu nepomohlo, u nás ve státní správě mě to nikam neposune, maximálně o300Kč v tabulce a tak mit o vezmou na tom zbytku osobka, takže nula od nuly pojde a navíc jsem toho názoru, že aspoň jeden z nás se klukům musí věnovat (což u Juraje a jeho paltu nepřichází v týdnu v úvahu - nebude chodit před sedmou, spíš až kolem osmé), takže to logicky padá na mě....navíc i tak mám pocit, že s jim nevěnuju dost, třeba včera jsem tenhle pocit měla ve školce. Lukášek začal trochu mluvit co je ve kolce,a le fakt stále žádná sláva....., do toho se prostě nechce sám oblíkat, když dá nohy do jedné díry, svleče to a bude klidně nahatej, jemu je to prostě šumák a učitelka mi říká, týden co týden dělejte s ním něco, limituje ho obojí, nehraje si s druhými dětmi, oni mu nerozumí a je poslední když se převlékáme, a co mám dělat???????????zkoušela sjem to doma po dobrym i po zlym....logopedka ho prohlídla a podle jeho reakcí soudí, že je OK, jen nechce...se omlouvám, ale vččera toho na mě bylo moc. J. byl navíc o své dovolené v té nové práci celé odpoledne a dorazil pozdě už druhý den a dnes jde zase...... Proč to učitelky nikdy neřeknou jemu??????proč jen mě?????

no nic aspoň trouba je opravená, opravář sám koukal jako blázen, že samopečící nonstop troubu ještě neviděl, každopádně na to přišel a snad to bude OK. S autem se J. má domluvit v pondělí až se Marek vrátí z dovolené a pak jen reklamovat DVd do auta co nefungují....

Úkoly v družině, to by se mi líbilo, ale to je tady utopie, ach jo....~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.