| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahooj,
Jesto - nadherne fotky a hlavne hodne stastny deti.. jim to fakt vsem kouka z oci ! A Tyna vypada na lyzich jako profik ! :)

Mace - s Lukaskem je mi to lito, ale jak pises, k tomu se asi musi dohoupat sam, ze chce vic mluvit, vic si hrat apod.. Tak to zkus moc neresit a ono se to jiste casem podda... A on je ve skolce spokojeny ? Nestezuje si, nebreci nebo tak ?

Ja se musim pochlubit, ackoliv jsem si myslela, ze to tak neni, tak Tereza donesla dnes vysvedceni :)). Je to bez znamek, u kazdeho predmetu je takove male slohove cviceni a pak celkove a pak co by se dalo zlepsit. A vsechno ma vyborny, tedy jeste to musi doprelozit Tomas, pac ne vsemu rozumim :)) ale myslim, ze je to hodne pozitivni. K zlepseni ma u rysovani - lepe dokreslovat a nesmudlit (chce to mit perfektni, takze gumuje pastelky a pak to tak vypada :)... Tak jsem moc rada... !!! :))
Jen mi ted trosku dela starosti Ana, za prve mi prijde nejaka divna.. za druhe pred pul rokem jsme byli na pravidelne predskolni prohlidce kde ji zjistli horsi vysledky sluchu, rekli ale ze se to muze stat a ze to zopakujeme za pul roku.. ale posledni mesic se mi zda, ze fakt slysi spatne... puvodne jsem si myslela, ze je to jen jeji lenost slyset a chtic slyset co potrebuje.. ale ted mam pocit, ze fakt slysi spatne.. taky mluvi, ale to vzdycky mluvla, dost hlasite.. No proste musim se s ni objednat hned v pondeli k Dr... snad to nemuze byt nic hrozneho ? Jak se ale proboha muze sluch zhorsovat ? Myslela jsem, ze je bud spatny a nebo dobry... aspon v tomto veku.. hmmmmmm...~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.