| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

.) no ono to bylo trochu jinak s baračkem :) ja jsem chtěla stavět v jine vesnici, která je uz kulturnějši a zivější blízko města jak kvuli dětem tak kvuli sobe. Manžel dostal od babičky pozemek v teto silene mrtve lokalitě:) puvodně se měl prodat a koupit o kousek dál, ale jelikož babička dělala sceny že by to nepřenesla přes srdce a manželovi rodiče slibili jak budou pomahát a hlidat ~o~ tak skutek utek, chtěla jsem stavět treba později a byt jeste chvili ve městě ale sily do nej tak dlouho že postavil barak ... on tu má praci kousek vydělááva fakt peníze ale za cenu že jsem tu pořád sama s dětma a stýska se mi po miste kde jsem bydlela ja malomesto kde jsem nechala vsechny kamarady protože manžel holt dostal veno a ja jsem odešla s holou prdkou :)) trochu sliboval ze budem bydlet jinde ale pak ze dne na den proste bude to tak tak a nemohla jsem zustat s holcickama sama nemela bych kde s manzelem jinak vychazim deti ho miluji ale me to ubiji, a prijde mi ze z manzela se stal introvert coz drive nebyl~d~ jen co začal podnikat tak se obratil..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.