| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi jsem se včera blbě povyjadřovala~;) Je mi jasný, že není nic opovrženíhodnýho na společným soužití, že spoustě lidem to vyhovuje a určitě to má svoje výhody. Sama se i docela těším, až nás děti nebudou tolik potřebovat a budeme zas fungovat víc jako muž a žena a ne jako matka a otec, co řeší především logistiku s dětma (kdo co zajistí, kdo je odkud může vyzvednout atd.).
ALE, uznávám, možná jsem víc reagovala na to, co vidím ve svém okolí, než na situaci tý holčiny v příspěvku.
Holky okolo mě taky často s někým bydlí. Sestěhujou se a začnou v podstatě nahrazovat partnerovi matku- starají se o domácnost, vyvářejí. Pak vztah krachne a za čas se situace opakuje. Na vsi to často bývá ještě lepší- návštěva u partnerky rovná se knedlíky pivo, tv a bonus~k~
Na úvodním příspěvku mě ještě zarazilo právě to, že matka je RÁDA, jak její dcera zvládá školu a ještě tu péči o domácnost. Ve mě to evokuje snahu, aby dcerka nezůstala na ocet. Dřív k tomu patřilo domluvit výhodný sňatek, dneska se dcerka nastěhuhje nezávazně k chlapovi a k vylepšení zdání "lepšího zboží" se dcerce vypomáhá kastrůlkama:-) Starší muž výhodou:-)
Hlavně, že se dcera odbyde, aneb kam se poděla emancipace. Takhle to působí na mě, netvrdím, že je to univerzálně platná pravda~;)
~:-D Někdo tu potřebuje naspat článek a já o tom přemýšlím jak divá~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.