| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky se tak dá. Myčka mi odešla v léťe těsně předtím, než byla odstávka teplé vody. A protože jsem byla zvyklá na myčku tak jsem neměla špunt ke dřezu. Nepotřebovala jsem ho. Přišla odstávka teplé vody tak jsem nahnala manžela ať jde koupit nový špunt, netušila jsem že to bude velký problém. Dřez mám velký a pasuje do něj pouze vanový špunt. On si to doma +- změřil a přinesl asi 3 špunty na etapy každý den jiný a ani jeden nepasoval. Tak jsem musela nádobí mýt v koupleně v umyvadle kde jsme byla schopná umýt pouze skleničky a talíře, hrnce museli do sprcháče. A umyté nádobí se sušilo na pračce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.