| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Něco podobného jsem taky měla doma, akorát zdravotní problém tam nebyl krom pomalého PMV a cvičení vojtovky, ale první 3 měsíce byl děs, kojený jsem sice nebyli, ale pořád se chtěla nechat nosit a chovat, jakmile jsem jí někde odložila tak byl řev, neuměla sama usnout takže uspávání na ruce, které trvalo vždycky tak tu půl hoď. uspala jsem jí na ruce zabalenou v zavinovačce aby minimálně cítila ten pohyb přenosu do postýlky, položím do postýlky a řev a nanovo.Přes den sjem se tak nějak držela, ale večer jsem chytla už nerva, a pak pak brečela i sní ze zoufalství, že už sjem nevěděla co s ní dělat. V kočáru mi přes den spala dobře, ale musel kočár jezdit jakmile se zastavil tak řev. Kdyby se narodila jako první, tak by mi to ani tak nevadilo, klidně bych courala celé dny s kočárem a domu jen zastávky na jídlo, ale narodila se jako druhá a já se musela starat i o staršího i když chodil do školky tak to bylo hodně náročný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.