| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to mám tak, že pokud je žena doma (třeba na mateřské), tak má více času i možností dělat domácí práce - jako je vaření, uklízení, praní, mytí nádobí... Ale, pokud je toho na ni moc, nezvládá a požádá o pomoc, měl by se muž (který logicky nemá doma co na práci, když vše udělá žena) okamžitě zvednout a jít to udělat. Pozorný muž (uznávám, že jich není mnoho) nečeká na žádost a udělá to automaticky jakmile vidí, že není uvařeno, není umyté nádobí, všude je bordel.... Kouká, vidí, pomůže...
Bydlíme v bytě, takže práce kolem domu neřeším - neznám.
Pokud oba chodí do práce - rozdělí se domácí povinnosti takovým dílem aby to zvládali oba (tedy ne že muž bude vyzvedávat děti ze školky a žena udělá zbytek). Ale třeba vynášet koš, starat se o zvířata, pověsit prádlo, utřít prach, vyluxovat - dokáže každý chlap. S plněním pračky, mytím nádobí nebo uklízením koupelny mohou mít již někteří větší či menší potíže :-D

Ale u nás doma je to tak, že podle muže žena patří k plotně a muž nosí domů peníze. A když je doma musí po té náročné honbě za penězi odpočívat.
Už jsem si zvykla a jeho výlevy typu - proč je tady takovej bordel - přecházím slovy, vadí Ti? Ukliď si!
Ale abych mu nekřivdila, venčí psy a když mu nachystám pytel s odpadky pod nohy, tak o něj zakopne a někdy ho i vezme sebou :-D :-D
Ovšem dušuje se, že až začnu chodit do práce, tak si domácí práce rozdělíme. Tak jsem zvědavá a moc se na to těším :-D :-D

Ale jak jsem psala, nedělám z toho kovbojku. Uklízím tak jak zvládám, a když nezvládám svět se nezboří :-) Tedy můj svět :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.