| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dámy, poraďte mi, co mám dělat ~:( S manželem jsme spolu 4 roky, zatím bez dětí, bydlíme ve služebním bytě (maličká garsonka 1kk) Ale teď bychom chtěli založit rodinu a bydlet ve vlastním. Nechceme si stavět svůj dům, protože manžel má rodiče ve velkém domě a jako nejmladší syn cítí povinnost se o ně na stará kolena postarat. Takže si chceme zrekonstruovat vlastní patro, a to s vlastním vchodem i vjezdem. Nic, kromě zahrady, by nebylo společné. Já se moc těším, že konečně budeme mít miminko, že budeme žít ve svém. Ale k jádru problému - tchán mě nesnáší. Stejně tak nesnáší i další 3 snachy, které už má a moc se se syny a jejich manželkami nevídají. Tchyně se sebou nechá manipulovat, na nic nesmí mít vlastní názor. A s tchánem vzásadě ve všem nesouhlasím a on mě vyloženě nesnáší. Jsem ta, která mu přece bere jeho nejmladšího syna ~y~ A já přemýšlím, jak to tam vůbec zvládneme. Vím, že budeme bydlet úplně zvlášť a budou nastavená určitá pravidla. Ale když se nesnášíme už teď? Když mám jet na víkend k nim s manželem, mám z toho osypky už dlouho dopředu. Nehledě na to, že když se v neděli ráno vzbudím, hned ho slyším, jak do mého manžela hustí, jak jsem namyšlená, líná, málo vydělávám, špatně se oblíkám atd. atd. - to bychom tu byli dlouho. Bydlíte někdo s tchyní a tchánem, i když se ,,nemusíte´´?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.