| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

""dostanu jí do stejných sr... v jakých jsem sama"

jj, moje matka si zazdila vlastní vztah a když jsem se rozvedla, po nějakém čase mi řekla, jak je ráda, že ani mně se to nepodařilo ~8~

stejně jako když jsem po porodu velmi těžce onemocněla, měla jsem hyperaktivní dítě, manžel se na mě vykašlal...tak máma řekla "Ha, já jsem si taky musela poradit sama!" (zapomněla, že ona byla zdravá) a fakt mě v tom, vlastní máma, nechala.

Dneska se diví, "proč ji nemám ráda" - no, nedávno jsme si to vysvětlily, ale jen vysvětlily, rozhodně mi to (zatím?) neumožnilo mít k ní nějaký citový vztah. Ostatně jako dítě jsem byla týrané dítě, matka si na mně vybíjela vlastní frustrace. Tehdy mě to trápilo, dneska už ten paradox chápu. Ale jak říkám, nestýkáme se. Nedala bych to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.