| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem, kdo sem ještě občas nakoukne.

Petinko, dodatečně upřímnou soustrast~6~.

U nás fofr, nic nestíhám. Tedy stíhám, co musím, ale nestíháme žít. Připadá mi ta doba strašně uspěchaná. Mamce pomáháme s prodejem bytu, protože jak táta na podzim umřel, sama čtyřpokoják neutáhne. Dan k ní jezdil na každou prohlídku, někdy i víckrát do týdne. V lednu jsme našli kupce a pak jsem zase jezdili po prohlídách bytu, který bude kupovat. Ještě nás toho čeká dost a pak stěhování, už teď z toho mám nervy. Mamce je 74, bude to náročný.

Do toho mám neustále nějaký zdravotní problémy. Opakující se záněty dutin a hlavně problémy s kloubama. Už na podzim jsem chodila na rehabilitace s prstama na pravé ruce, docela to pomohlo. A pak den před Vánocema mě začalo bolet koleno a ramena. Bylo to čím dál horší, k tomu se přidal prst na levé ruce, kyčle a tak mi to jezdí po těle. Nejhorší je, že se vnoci pořádně nevyspím, nemůžu se zvednout na rukách a otočit, jak mě vždycky bodne v rameni. Od ledna chodím na ortopedii, rehabilitace jsem měla rozepsané na celý měsíc. Vystřídala jsem troje léky, nic moc. Diagnóza revmatoidní artritida...Příští týden jdu na reumatologii, tak uvidím, co dál. Mezitím běhám po ORL a rentgenech dutin, připadá mi, že už to mám skoro chronický.

Patrik začal chodit v únoru na zvykačku do jeslí. Jsou mu čerstvě 3 roky, ale ve školce zatím není místo. Myslela jsem si, jak si konečně "něco" udělám, když nebudu mít dopoledne děti doma a houby... Ráno na 8 s Dandou, domů, na 9 hodinu s Patrikem (prý abych ho nevodila moc brzy...v jeslích mají hodně opatrný přístup), potom na rehabilitaci, nakoupit, domů rychle vyložit nákup a v půl 12 už zase pro Patrika. Ve 2 potom pro Danču, a později třeba na kroužek. No fakt jsem jenom lítala jak hadr na holi sem tam.

Danda je ve škole úplně vpohodě, učení jí jde, nemá žádné problémy a neustále prohání kluky ve vedlejší třídě. Každý den dostává pusy a pod., nevím, po kom je taková koketa.

No a zítra nastupuju do práce. Strašně rychle to uteklo! Teď už práce až do důchodu~n~ Ale vyšli mi vstříc, budu pracovat 6 hodin a pokud nebudu pořád na hromadě a běhat po doktorech, tak se to dá zvládnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.