| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naprosto tě chápu. První dítě bylo neplánovaně císařem, nepostupující porod. Druhé dítě jsem počítala, že půjde normálně, už proto, že jsem věděla, jaký je to po císaři opruz, myslím fyzický stav. Bohužel tělo se k porodu nechystalo, já přenášela, dělala možné i nemožné pro vaginální porod, dokonce jsem myla schody, což nedělám ani normálně;-) V den vyvolání porodu mě poslali domů a naplánovali císaře naposléze, neb mě ještě ráno prohlídla jedna starší doktorka, které jsem se nějak (nevím jak) nezdála a po vaginálním vyšetření i ultrazvuku řekla, že silně doporučuje císaře, neb odhad její mladší kolegyně byl 3700, ale ona byla dost přesvědčená o 4 kilech 30, no sekla se jen o 50 g. Prý i těch 3,70 kg je pro mě na hraně. Když mě poslali domů, že ten den rodit nebudu a přirozeně už vůbec ne, byla jsem jak zpráskaný pes, vzteklá, nas....... na celý svět, brečela jsem jak želva.
Ale kupodivu to pak už bylo jen fajn. Operace dopadla ok, kojila jsem o sto šest, sice lehat a vstávat opruz, ale jinak jsem běhala jak zjednaná, nebyla jsem vůbec unavená jako po prvním císaři. Fyzicky i psychicky jsem na tom byla o dost lépe.
Držím palce, i kdybys normálně nerodila, nemusí to být taková tragédie, jak to teď vypadá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.