| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravim.
Knihu jsem neodsoudila, naopak bych svuj "odstup" klasifikovala jako opatrnost..Knihu jsem necetla prave proto, ze nez jsem si ji objednala, shledla jsem 2 rozhovory na youtube s Lornou a prave ty vypovedi mne zastavili..
Byla bych na miste vsech opatrna..Pokud jde totiz o krestanske uceni a z pohledu vericiho, je osobne muj vztah KRISTOCENTRICKY..Tedy ve stredu je Kristus, ne andele..nevim, jestli mne chapes a nakolik mas poznani o Bozich Tajemstvich krestanskeho uceni..

Jelikoz jsem cetla o nekolika osobnich svedectvich i dokonce tusim jedno bylo v poradu polosero,kt.se da shlednout na netu, jsou mnozi, co se domnivaji, ze se kontaktuji v dobre vire s temi "hodnymi" andely a nekteri z nich skonci dokonce ve stavu svazani /posedlosti/..Krestane nemaji ve svem stredu andela, andel je pouze POSEL, a to ne ledajaky , ale Bozi andel je DOKONALE POSLUSNY vuli Boha..
Takze treba tvoji poznamku ohledne sepsani titulu od Lorny, ze by je jinak nevydala .." kdyby to nebylo přání andělů-Boha..."
se mi jevi , pokud jsou to jeji slova, za znova velmi podezrele..Jelikoz andele od B_ha NIC a NIKDY nedelaji na "vlastni pest", ze by od nekoho, komu se zjevi, neco pozadovali autonomne..Maji svou svobodnou vuli, ale tu DOBROVOLNE a NAVZDY podrizuji svate vuli B-ha a vse co kdy tedy zjevuji lidem, zjevuji POUZE kdyz je jim to od B-ha DOVOLENO a narizeno..
Proto se nemohu zbavit u Lorny nemalych pochybnosti, ze komunikuje s andely B-zimi, jelikoz padli andele jsou MISTRI LZI, iluzi a prevleku..Klidne na sebe bezostysne vezmou i podobu Krista..Rozlisit pravdivost zjeveni sam clovek temer nema sanci, proto je dobre mit duchovniho vudce, nejlepe zpovednika, ktery muze poradit v rozlisovani vice..Velke plus je, kdyz je knez dobrym teologem a zaroven znalcem mystiky..A pak samozrejme posuzuje dale veci biskup, nebo kolegium biskupu..Mimo soukromeho zjeveni / jeho povahy, podstaty, obsahu do nejmensich detailu, ktere v rozlisovani hraji nemalou roli/, se posuzuje i cely koncept cloveka - potencionalniho vizionare / povaha, zivot, chovani, skutky a podobne../
Cim vice orientovanych lidi/ v tomto pripade rekneme zasvecenych duchovnich/, tim vetsi pravdepodobnost pravdiveho posouzeni soukromych vizi..
Take jsem mela falesne zjeveni..ale poslusnost B_hu , na ktereho jsem se obratila v duchu v mtb. /ne nahlas/, mne verim ochranila pred scestim..A pouceni pro mne, ne vsechnu zvedavost je dobre uspokojit..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.