| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tabitho,

těžko s tebou diskutovat, když jsi tu knihu nečetla. Odpovědi na tvé dotazy/postřehy jsou právě všechny obsaženy v těch knihách (možná jen o tom výstřihu tam asi nic nenajdeš ~;) ). Mohla bych ti sem napsat, proč Lornu neprovází extáze, když anděly vidí (ona je vidí neustále, protože andělé jsou přítomni vždy a všude kolem nás. Má to tak už od dětství). Pro ni to je něco normálního, obvyklého. Neznamená to ale, že by si toho nevážila nebo z toho nebyla unešená, ale za ta léta, co se ji to tak děje, je už na to asi prostě zvyklá. - proto by sis měla přečíst tu knihu, protože si přečteš přímo její slova a ne pouze mé dojmy. Jsou tam i jiné věci, které by tě mohly zajímat - např. tam bylo, že chodí do modlitební skupiny (do kostela) a třeba i tam se setkala nejen s anděly, ale i s Bohem. ... já nevím, jestli by se zlé síly projevily i v kostele(?). ((Přiznávám, že se o náboženství nijak zvlášť nezajímám, takže ve znalostech mám dost velké mezery, ale tohle mám nějak zafixováno, že by nemělo jít.)) Také jsi někde psala (to bylo v tom tématu o mimozemšťanech myslím, že modlitby zaplašují zlo ...něco v tom smyslu to bylo.... tak třeba Lorna v té knize píše o modlitbách dost často... Právě proto, že mi přišla docela zbožná mi přišlo divný, že nevěděla, že Michael je Archanděl... to vím i já, která se o to nezajímám... na druhou stranu, ona není moc studovaná, tak třeba neměla šanci to zjistit a já to můžu mít např. z televize a ani o tom nevím).

A jinak tam také výslovně píše, že Bůh má rád všechny bez rozdílu a anděla strážného mají také všichni bez rozdílu. Je jedno, jestli na Boha věří nebo nevěří, jestli je muslim, žid nebo katolík a nezáleží ani na sexuální orientaci.

Můj názor na Lornu je ten, že jestli to není pravda, co píše, tak to dělá buď pro peníze a nebo prostě zvolila takovouhle "metodu", aby lidem dala naději a lidé se začali chovat líp.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.